ترمینال کروز نیک برش

در بین مدل های مختلف ترمینال های مخابراتی ، ترمینال کروز یکی از پرکاربرد ترین ها در کشورمان ایران میباشد که با برند های مختلفی به بازار عرضه شده است. در این میان ترمینال کروز نیک برش بخاطر کیفیت بالایی که دارند درصد عمده ای از فروش بازار را متعلق به خود کرده اند. جنس پلاتین ترمینال های NB از فسفر برنز (CUSN6) میباشد که در برابر رطوبت مقاوم است یا به اصطلاح سولفات نمیزند. جنس بدنه ترمینال هم از پلی کربنات PC می باشد.

محتوی بسته 100 زوجی کامل ترمینال کروز نیک برش

10 عدد ترمینال کروز NB ، فریم 11 تایی استیل با ورق ضخیم سفارشی ، پلاک فریم برای نام گذاری ، سیم ارت برای اتصال فریم به سیستم ارت ، 2عدد پلاک نام گذاری ترمینال ، واشر فریم ، تعدادی ایزوله برای قطع کردن خطوط ورودی و خروجی ترمینال.

تجهیزات ترمینال کروز مخابراتی

ترمینال های مخابراتی کروز، به وسیله ی کابل های جک به کارت های مختلف خطوط درونی وصل می شوند و برای شروع به کار خطوط داخلی، از آن ها استفاده می شود. همچنین کابل های جک معمولاً به شکل 18 یا 24 زوجی مورداستفاده قرار می گیرند.

برای استفاده از ترمینال های مخابرات و شروع به کار خط های گوناگون با استفاده از ترمینال ها باید یکسری از تجهیزات خاص مورداستفاده قرار بگیرند که شامل موارد زیر است:

1- قیچی کروز؛ قیچی های کروز یکی از تجهیزات اساسی و مهم برای لخت کردن و جا زدن مناسب کابل است. برای این کار نخست سیم رانژه را بر روی پورت موردنظر قرار داده و بعدازآن قیچی کروز را روی آن پورت قرار می دهید و فشار کافی زده می شود تا کابل ها لخت شده و داخل پورت موردنظر قرار بگیرند.

اصولاً در هنگام استفاده از این قیچی ها باید مراقب باشید تا این فرایند به خوبی انجام شود و بخشی که نیاز دارید نباید به اشتباه بریده شود. همچنین قیچی های کروز در زیادشدن سرعت اتصالات گوناگون بر روی پست های مخابراتی بسیار مؤثر است.

مشخصات فنی ترمینال کروز نیک برش

  • ترمینال کروز نیک برش 10 زوج
  • جنس ماژول از پلی کربنات و پین ماژول از جنس فسفر برنز
  • با آبکاری نقره می باشد.
  • قابلیت اتصال 10 خط تلفن
  • قابلیت رانژه نمودن سیم ها با قطر 0/6و0/4 می باشد
  • ارتباط مستقیم خطوط تلفن به یکدیگر در ترمینال کروز نیک برش
  • . امکان نصب ایزوله مخابراتی جهت قطع برقراری خطوط
  • .مناسب برای مکان های باز و شرجی
0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *