فروش آچار کروز

آچار پانچ کروز ابزاری است برای لخت کردن و جا زدن همزمان سیم های مخابراتی در داخل سوکت . نحوه کار این ابزار به این صورت است که کاربر سیم مخابراتی مانند سیم تلفن و یا شبکه را بر روی کانکتور مخصوص قرار داده و سپس با قرار دادن اچار پانچ کروز مخابراتی بر روی کانکتور و فشار دادن آن سیم لخت شده و در داخل سوکت می رود . کار با اچار پانچ کروز مخابراتی  بسیار ساده بوده و موجب افزایش سرعت کار می شود. آچار پانچ کروز مخابراتی جهت رانژه کردن سیم ها روی ترمینال کروز مورد استفاده قرار می گیرد.شما می توانید یا اچار پانچ کروز مخصوص پانچ کردن کابل شبکه بر روی کیستون استفاده می شود. آچار کروز که به آن قیچی کروز و کیستون شبکه نیز گفته می شود برای سیم کشی تلفن و شبکه، و لخت کردن و جا زدن همزمان سیم های مخابراتی در دخل سوکت استفاده می شود. در حالت کلی از این ابزار جهت پانچ سیمهای شبکه و مخابرات داخل پچ پنل، کیستون و باکس تلفن سانترال یا باکس کروز مخابرات استفاده می گردد، طرز کار این دستگاه بدین صورت است که سیم تلفن و یا شبکه را بر روی کانکتور قرار داده و سپس با فشار دادن اچار پانچ بر روی کانکتور سیم لخت شده و در داخل سوکت می رود. جنس بدنه این آچار پانچ کروز از فلز و پلاستیک مرغوب است و قابلیت استفاده همزمان از دو تیغه و همچنین قابلیت چرخشی را دارد. ما برای فروش آچار کروز به شا مشتریان گرامی پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله همراه باشید .

کاربرد آچارپانچ کروز

قیچی کروز یا آچارپانچ کروز جهت رانژه کردن سیم ها روی ترمینال کروز مخابراتی یا پچ پنلهای شبکه و کیسون های شبکه مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول با کیفیت های مختلفی در بازار یافت می شود که این مدل جز با کیفیت ترینه آن هاست.

مزایای استفاده از ترمینال کروز

هر چند نوع اتصال زوج سیم ها به ترمینال های مختلف می تواند در روند برقراری ارتباطات و استفاده از مزایای ترمینال ها موثر باشد، اما استفاده از ترمینال های کروز می تواند مزایای خوبی به همراه داشته باشد.

اولین موردی که در هنگام استفاده از ترمینال های پیچی می تواند به عنوان یک نقطه ضعف شناسایی شود، عدم نظم مناسب در اتصال زوج سیم ها به پورت های ورودی و خروجی می باشد.

این کار باعث می شود تا محیط داخلی پست های تلفن همواره به نحو عجیبی شلوغ باشد.

اما در ترمینال های کروز به دلیل وصل شدن هر زوج سیم به پورت مخصوص می توان به راحتی در هنگام ایجاد مشکل، ایراد و قسمتی که دچار نقص شده است را پیدا کرد.

علاوه بر این سیم بندی به صورت بهتری انجام می شود و همین امر می تواند در طولانی مدت از اختلالات مختلف در خطوط وصل شده به ترمینال جلوگیری کند.

اگر تمامی اتصالات در ترمینال کروز به خوبی برقرار شود و سیم بندی با نظم مناسبی در داخل پست تلفن به اجرا در بیاید، می توان از مزایای مناسب ترمینال کروز نیز در اتصالات برقرار شده استفاده نمود.

نمایندگی ترمینال کروز بازرگانی پاناتل

ترمینال مخابراتی یکی از پرکاربردترین وسایل کمکی در بحث مخابراتی و صنایع مخابراتی به حساب می آید . کار اصلی نمایندگی ترمینال کروز یا مخابراتی اتصال دو یا چند سیم است. پایانه‌های مخابراتی به دو نوع پایانه، پایانه پیچ و پایانه کروز تقسیم می‌شوند. ترمینال کروز مانند پیچ ​​ترمینال دارای دو درگاه ورودی و خروجی است که اطلاعات را بین سیم‌های ورودی مخابرات و سیم‌های درایو انتقال می‌دهد. در دستگاه‌های مرکزی، این ابزار می‌تواند در پست تلفنی شرکت و سازمان استفاده شود. ترمینال کروز در این موارد از طریق یک ایستگاه کابلی به کارت‌های خطوط داخلی مختلف متصل می‌شود و برای راه اندازی خطوط داخلی استفاده می‌شود. علاوه بر این، این پایانه‌ها برای مدیریت خطوط مختلف شهری به یک جفت سیم مخابراتی متصل می‌شوند. این ابزار معمولاً به رنگ سفید بوده و دارای پایه مربوط به پست مخابراتی است. ده پورت مختلف در هر ترمینال تلفن کروز وجود دارد که از ۱ تا ۱۰ شماره‌گذاری شده‌اند. هر کدام از این کانکتورها برای اتصال یک جفت سیم استفاده می‌شود. هنگامی که یک جفت سیم به پورت شماره X متصل است و می‌خواهیم از این درگاه خارج شویم، باید یک جفت سیم را به درگاه خروجی یا پورت پایین ترمینال X متصل کنیم. برای اتصال کابل رابط به ترمینال کروز، باید از رنگ‌بندی خاصی پیروی کنیم.

بازرگانی پاناتل در سال 1379 با هدف ارائه خدمات در عرصه فروش تجهیزات مخابرات و فروش تجهیزات شبکه تاسیس گردید. از مهمترین اهداف این شرکت ارائه جدیدترین محصولات مخابراتی از جمله .تابلو برق مخابرات. و .فروش جعبه تقسیم تلفن.تابلو مخابراتی.تابلو تقسیم تلفن .باکس تلفن سانترال و شبکه با کیفیت و قیمت مناسب به منظور برآوردن نیازهای ارتباطی و مخابراتی جامعه بوده است.
در پی سالها تلاش مستمر و بواسطه مدیریت آگاه و مبتکر و نیز سرمایه گذاری مناسب این شرکت قادر به تولید انواع .باکس کروز تلفن ، باکس تلفن سانترال ، جعبه تقسیم تلفن کروز ، ترمینال کروز ، باکس ترمینال کروز و ترمینال تلفن کروز و ترمینال کروز مخابراتی، با پایین ترین ، قیمت ترمینال کروز ، بوده است و  فروش ترمینال تلفن کروز ،  آچار کروز مخابراتی ،فروش قیچی کروز ، فروش آچار کروز ، با بالاترین کیفیت و ارائه انواع کابل شبکه و .فروش کابل شبکه لگراند.
0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *