فیوز ترمینال کروز

یکی از قطعات مهم در ترمینال کروز همین فیوز ترمینال کروز می باشد . برای این که امنیت و سلامت شبکه تأمین شود، ابزار زیادی وجود دارد که باید در شبکه قرار گیرند. یکی از این ابزار فیوز ترمینال کروز است که بر روی این قطعه یعنی بر روی ترمینال کروز قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در مورد این ابزار به شما دهیم. با ما همراه باشید.

فیوز ترمینال کروز

فیوزترمینال کروز

احتمالاً با فیوز آشنایی دارید؛ زیرا در تمام ورودی خانه ها بر روی کابل های ورودی الکتریسیته قرار گرفته است. در شبکه های سانترال و شبکه های مخابراتی نیز فیوز کاربرد زیادی دارد.

بر روی ترمینال کروز، از این قطعه استفاده می شود. البته ترمینال کروزهایی که نیاز به فیوز دارند رنگی قهوه ای داشته و به صورت بسته هستند.

فیوز ترمینال کروز

کاربرد فیوز کروز در شبکه

فیوز یک قطعه است که امنیت شبکه را در برابر جریان های اضافه تأمین می کند. بر روی کروز زوج سیم هایی وجود دارند که دیتا و اطلاعات را انتقال می دهند. برای این که زوج سیم ورودی و خروجی به خوبی ساماندهی شوند، از کروز استفاده می شود. از طرفی محل اتصال دو کابل در کروز احتمال جریان اضافه را فراهم می کند؛ از این رو فیوز بر روی این ناحیه قرار می گیرد تا بتوان از ایجاد جریان هایی با بار زیاد و آسیب به شبکه جلوگیری کرد. به کمک فیوز می توان در صورت نیاز اتصال دو شبکه را هم قطع کرد.

می بینید که فیوز در اصل یک بخش کاربردی است که استفاده از آن در شبکه سانترال از اهمیت بالایی برخوردار است. در نتیجه فیوز یکی از قطعات مهم درترمینال کروز است که برای راه اندازی سانترال کاربردی می باشد .

نتیجه گیری و جمع بندی

فیوز از ابزاری است که بر روی ترمینال کروز قرار می گیرد و سلامت شبکه را در برابر جریان های اضافه تأمین می کند. این فیوز بر روی ترمینال کروزهای قهوه ای استفاده می شود.

ترمینال کروز قهوه ای

ترمینال کروز قهوه ای 10 زوج

به علاوه هر چه تعداد خطوط داخلی و ابزارهای موجود در شبکه بیشتر باشد، به تعداد فیوز بیشتری هم نیاز است.

فیوز ترمینال کروز مدل PT – 2039

  • فیوز ترمینال کروز
  • جهت محافظت از خطوط تلفن در برابر جریان ها ی اضافه
0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *