قیمت خرید ترمینال کروز مخابراتی

ترمینال مخابراتی یکی از پرکاربردترین وسایل کمکی در کارهای صنعتی است. کار اصلی ترمینال مخابراتی اتصال دو یا چند سیم است. پایانه‌های مخابراتی به دو نوع پایانه، پایانه پیچ و پایانه کروز تقسیم می‌شوند. ترمینال کروز مانند پیچ ​​ترمینال کروز دارای دو درگاه ورودی و خروجی است که اطلاعات را بین سیم‌های ورودی مخابرات و سیم‌های درایو انتقال می‌دهد. برای دریافت قیمت ترمینال کروز به فروشگاه و صفحه ترمینال مخابراتی ما در فروشگاه مراجعه کنید . در دستگاه‌های مرکزی، این ابزار می‌تواند در پست تلفنی شرکت و سازمان استفاده شود. ترمینال کروز در این موارد از طریق یک ایستگاه کابلی به کارت‌های خطوط داخلی مختلف متصل می‌شود و برای راه اندازی خطوط داخلی استفاده می‌شود. علاوه بر این، این پایانه‌ها برای مدیریت خطوط مختلف شهری به یک جفت سیم مخابراتی متصل می‌شوند. این ابزار معمولاً به رنگ سفید بوده و دارای پایه مربوط به پست مخابراتی است.

ده پورت مختلف در هر ترمینال وجود دارد که از ۱ تا ۱۰ شماره‌گذاری شده‌اند. هر کدام از این کانکتورها برای اتصال یک جفت سیم استفاده می‌شود. هنگامی که یک جفت سیم به پورت شماره X متصل است و می‌خواهیم از این درگاه خارج شویم، باید یک جفت سیم را به درگاه خروجی یا پورت پایین ترمینال X متصل کنیم. برای اتصال کابل رابط به ترمینال کروز، باید از رنگ‌بندی خاصی پیروی کنیم.

قیمت خرید ترمینال کروز مخابراتی

خريد ترمینال‌های مخابراتی بستگي به عوامل مختلفي دارد و در اینجا ما قصد داریم در مورد قیمت ترمینال کروز هم کمی با شما صحبت کنیم که به چه مواردی تاکید و بستگی دارد :

✔ نوع ترمینال کروز مخابراتی : ترمینال های کروز، پيچي، دلسا، PT و…
✔ ابعاد هاي مختلف ترمينال هاي مخابراتي که بسته به نیاز کاربر می باشد
✔ تعداد زوج ترمينال هاي مخابراتي مورد نياز
✔ جنس ماژول مورد نياز
✔ قابليت رانژه نمودن سيم ها با قطر هاي مختلف
✔ تعداد پورت هاي ورودي و خروجي
✔ انتقال اطلاعات و دیتا در سیم های مخابرات به سیم های خطوط داخلی منزل و یا شرکتی
✔ مجهز بودن به پایه برای نصب روی پست مخابرات و اتصال به خطوط داخلی توسط کابل جک و کارت های مختلف

نحوه اتصال ترمینال مخابراتی

برای نحوه اتصال ترمینال مخابراتی می توان از طریق کابل جک به کارت های مختلف خطوط داخلی وصل شده و برای راه اندازی خطوط داخلی مورد استفاده قرار بگیرد.

علاوه بر این این ترمینال ها می توانند از طریق وصل شدن به زوج سیم های مخابرات، باعث راه اندازی خطوط مختلف شهری شود.

این ابزار معمولاً به رنگ سفید بوده و دارای یک پایه است که روی پست مخابراتی وصل می شود.

روی هر ترمینال که به رنگ های مختلف در بازار موجود هستند، ده پورت مختلف وجود دارد که به ترتیب از ۱ تا ۱۰ شماره گذاری شده اند.

هر کدام از این پورت ها برای اتصال یک زوج سیم مورد استفاده قرار می گیرند. خریدار انواع ترمینال مخابراتی

بنابراین زمانی که یک زوج سیم به پورت شماره ی X وصل شده است و می خواهیم از این پورت خروجی بگیریم، زوج سیم رانژه را حتما باید به پورت خروجی یا همان پورت پایینی X ترمینال وصل نماییم.

مزایای استفاده از ترمینال مخابراتی خریدار انواع ترمینال مخابراتی

اما استفاده از ترمینال هایمخابراتی آمر فلز می تواند مزایای خوبی به همراه داشته باشد.

اولین موردی که در هنگام استفاده از ترمینال های پیچی می تواند به عنوان یک نقطه ضعف شناسایی شود، عدم نظم مناسب در اتصال زوج سیم ها به پورت های ورودی و خروجی می باشد.

این کار باعث می شود تا محیط داخلی پست های تلفن همواره به نحو عجیبی شلوغ باشد. خریدار انواع ترمینال مخابراتی

اما در ترمینال های مخابراتی آمر فلز به دلیل وصل شدن هر زوج سیم به پورت مخصوص می توان به راحتی در هنگام ایجاد مشکل، ایراد و قسمتی که دچار نقص شده است را پیدا کرد.

علاوه بر این سیم بندی به صورت بهتری انجام می شود و همین امر می تواند در طولانی مدت از اختلالات مختلف در خطوط وصل شده به ترمینال جلوگیری کند.

اگر تمامی اتصالات در ترمینال مخابراتی به خوبی برقرار شود و سیم بندی با نظم مناسبی در داخل پست تلفن به اجرا در بیاید، می توان از مزایای مناسب ترمینال مخابراتی نیز در اتصالات برقرار شده استفاده نمود.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *