خانه / لیست قیمت

لیست قیمت

فیلترها حذف فیلتر

دسته بندی

مرتب سازی بر اساس :
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • پرفروشترین
جستجوی پیشرفته
ردیف محصول قیمت به روزرسانی وضعیت خرید
1 سوکت شبکه میان گذر CAT6 UTP PKS
برند : پی کا اس
2000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
2 پیگتیل فیبرنوری نگزنس LC سینگل مود
برند : نگزنس
19000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
3 پیگتیل فیبرنوری نگزنس SC سینگل مود
برند : نگزنس
18000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
4 پیگتیل فیبرنوری نگزنس SC مالتی مود OM4
برند : نگزنس
30000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
5 پیگتیل فیبرنوری نگزنس SC مالتی مود OM3
برند : نگزنس
30000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
6 پیگتیل فیبرنوری نگزنس SC مالتی مود OM2
برند : نگزنس
30000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
7 پیگتیل فیبرنوری نگزنس LC مالتی مود OM4
برند : نگزنس
30000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
8 پیگتیل فیبرنوری نگزنس LC مالتی مود OM3
برند : نگزنس
30000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
9 پیگتیل فیبرنوری نگزنس LC مالتی مود OM2
برند : نگزنس
30000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
10 پچ پنل تلفنی 25 پورت
برند : پی کا اس
900000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
11 پچ پنل تلفنی 50 پورت
برند : پی کا اس
1350000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
12 کابل دراپ فیبر نوری نگزنس 8 کور 3 مهار
برند : نگزنس
9000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
13 کابل دراپ فیبر نوری نگزنس 6 کور 3 مهار
برند : نگزنس
7500تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
14 کابل دراپ فیبر نوری نگزنس 2 کور 3 مهار
برند : نگزنس
3400تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
15 کابل دراپ فیبر نوری نگزنس 2 کور 2 مهار
برند : نگزنس
4000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
16 سوکت شبکه CAT7
برند :
8000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
17 کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت
برند : لگراند
15000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
18 مفصل مخابراتی MA1
برند :
700000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
19 پلاک ترمینال کروز
برند : کروز
9500تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
20 آداپتور فیبر نوری LC-LC OM2 کواد مولتی مود
برند :
45000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
21 آداپتور فیبر نوری LC-LC OS2 داپلکس سینگل مود
برند :
45000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
22 آداپتور فیبر نوری SC-SC OS2 سیمپلکس سینگل مود
برند :
12000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
23 آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 داپلکس مولتی مود
برند :
25000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید
24 آداپتور فیبر نوری LC-LC OM3 داپلکس مولتی مود
برند :
30000تومان 1402/12/02 آماده خرید مشاهده و خرید