ترمینال کروز پایه بلند کرون

این محصول که نام اصلی آن ترمینال IDC ( ترمینال کروز پایه بلند کرون ) است مدل ها و کیفیت های مختلفی دارد. نوع پلیمری که از آن برای ساخت بدنه مورد استفاده قرار میگیرد، آلیاژی که پلاتین ترمینال از آن ساخته میشود همه و همه در کیفیت ساخت تاثیر مستقیم میگذارد.

ترمینال کروز پایه بلند کرون از شرکت KRONE اولین سازنده این محصول در جهان می باشد که همواره بخاطر کیفیت بالای محصولاتش زبان زد عام و خاص می باشد. پلاتین قرار گرفته در داخل این ترمینال از جنس فسفور برنز میباشد که در برابر پانچ های متعدد و رطوبت شهر های شرجی بسیار مقاوم می باشد. ترمینال کروز پایه بلند کرون پایه های بلند در این محصول مخابراتی چه وظیفه ای دارد ؟ شما با استفاده از این مزیت ، دیگر نیازی به قلاب رانژه در داخل پست ها ، باکس ها و MDF های مخابراتی ندارید و امر رانژه بندی خطوط برایتان بسیار آسان می شود.

ترمینال کروز

در صورتی که در محیط کار و یا زمان عبور از کنار دیوار کوچه ها و یا خیابان ها با پست های مخابراتی رو به رو شده اید، متوجه شدید که در داخل این پست های تلفن، ترمینال هایی قرار دارد که موجب انتقال داده و اطلاعات از سیم های وارد شده مخابرات به سیم های خطوط داخلی شرکت و یا منازل می گردند. برای اینکار در داخل پست ها از دو نوع ترمینال یعنی ترمینال های پیچی و ترمینال کروز استفاده می شود. ترمینال کروز پایه بلند کرون با توجه به اینکه ترمینال های پیچی که مدل های قدیمی تری دارند، دیگر منسوخ شده و کاربردی ندارند، ترمینال کروز کاربردهای بیشتری پیدا کرده است. مزایا و ویژگی های این ابزار باعث شده این توع ترمینال کاربرد بیشتری در پست های مخابراتی داشته باشد.

از ترمینال کروز در انواع پست های مخابراتی ( تابلو مخابراتی ) می توان بهره مند شد. این ترمینال ها روی پایه‌های خاصی به نام “پایه ترمینال کروز” قرار میگیرند و بعد داخل جعبه تقسیم ها یا تابلوها نصب می شوند.

ترمینال کروز مانند ترمینال پیچی دارای دو پورت ورودی و خروجی است که باعث انتقال اطلاعات بین سیم های وارد شده از طرف مخابرات و سیم های رانژه می شود. در دستگاه های سانترال می توان از این ایزار برای پست های تلفن شرکت و یا سازمان استفاده نمود. ترمینال کروز در این موارد می تواند از طریق کابل جک به کارت های مختلف خطوط داخلی وصل شده و برای راه اندازی خطوط داخلی مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر این این ترمینال ها می توانند از طریق وصل شدن به زوج سیم های مخابرات، باعث راه اندازی خطوط مختلف شهری شود.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *