راهنمای خرید جعبه تقسیم 20*20 فلزی توکار

جعبه تقسیم 20*20 فلزی توکار یا تابلو برق مخابرات محصولی از گروه تابلوهای برق محسوب می‌شود. این کالا با استفاده از ورق‌های مرغوب آهنی ساخته شده و در انتها با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک پوشیده شده است. این رنگ علاوه بر زیبا کردن این جعبه تقسیم دوام و پایداری آن را نیز بالا برده و از آن در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی محافظت می‌کند. از این محصول اغلب برای گرفتن اتصالات و انشعابات برقی در محل استفاده می‌شود. جعبه تقسیم معمولا در ساختمان‌ها، کارگاه‌ها، پاساژها و … در محلی که لوله‌های برق و سیمکشی‌ها به یکدیگر رسیده‌اند قرار می‌گیرد.  بازرگانی پاناتل بزرگترین نمایندگی تجهیزات و تابلو های مخابراتی در راستای خرید انواع تابلو مخابراتی شما مشتریان گرامی در بازار شبکه و مخابرات کشور در بازار لاله زار به شما پیشنهاد می کند تا برای خرید از نمایندگی های معتبر خرید خود را انجام دهید .

 

جعبه تقسیم 20*20 فلزی توکار

جعبه تقسیم 20*20 فلزی توکار

 

از این رو لوله‌های برق و سیم‌ها از طریق فضای باز موجود در بالا و پایین جعبه تقسیم برق وارد این باکس فلزی می‌شوند.

این امر علاوه بر جلوگیری از ظاهر زشت سیم‌های زیاد و داخل هم پیچیده، هم جلوه زیبایی به محل می‌دهد و هم می‌توان با استفاده از ترمینال‌هایی که داخل جعبه تقسیم 20*20 فلزی تعبیه می‌گردد انشعابات و اتصالات برقی را بصورت اصولی اجرا کرد.

همچنین این باکس فلزی از آسیب دیدن و خطرهای احتمالی قطعات و تجهیزات بکار رفته در محل اتصالات جلوگیری می‌کند.

سینی قسمت داخلی این باکس فلزی تقسیم یعنی جایی که ترمینال‌ها و یا تجهیزات برقی دیگر نصب می‌شود، بگونه‌ایست که از پشت محصول دارای تو رفتگی است.

این تو رفتگی باعث می‌شود که با پیچ کردن و اتصال تجهیزات برقی داخل جعبه تقسیم، پیچ‌ها از پشت به محل نصب گیر نکند و مزاحم نصب محصول نشود.

نمای جلویی جعبه تقسیم 20*20 توکار دارای 2 سانتیمتر لبه از طرفین و بالا پایین است که این امر نیز برای جلوگیری از فرورفتن محصول داخل دیوار و زیبایی کار است.

لولای بکار رفته برای درب محصول از نوع نواری می‌باشد که قابلیت باز شدن 180 درجه درب را فراهم می‌سازد.

عمق داخلی این جعبه تقسیم فلزی 10 سانتیمتر می‌باشد که امکان نصب انواع تجهیزات برقی داخل آن را بوجود می‌آورد.

با این وجود توصیه می‌شود از این محصول فقط برای گرفتن انشعابات برقی استفاده شود.

در صورتی که نیاز به نصب تجهیزات برقی مثل کلید مینیاتوری، کنترل فاز، فیوز هولدر و … داخل باکس را دارید، پیشنهاد میکنیم از گروه محصولات تابلو برق توکار دیدن کنید.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *