راهنمای خرید پست 1200 زوج فلزی روکار مخابرات

ما در بازرگانی پاناتل سعی داریم تا بهترین های مربوط به پست فلزی روکار مخابرات یا همان تابلو فلزی روکار مخابرات را به شما مشتریان و متقاضیان عزیز عرضه کنیم. در این پست کوتاه قصد داریم تا در مورد خرید پست 1200 زوج فلزی روکار مخابرات با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید و از سایر محصولات پست فلزی روکار مخابرات در فروشگاه پاناتل دیدن فرمایید.

پست های فلزی روکار مخابرات

پست های فلزی که هم اکنون روی دیوارهای کوچه و خانه ها وجود دارند، نمونه ای از پست های مخابراتی هستند که مخابرات از آن ها برای تسهیل ارتباطات استفاده می کند. اهمیت ارتباطات و لزوم رعایت ایمنی در استفاده از وسایل ارتباطی باعث شده است تا امروزه از وسایل مختلفی برای انتقال اطلاعات استفاده شود. نوع کاربرد و همچنین عوامل محیطی در استفاده از پست های مخابراتی تاثیرگذار است و باعث می شود تا در هر منطقه شاهد استفاده از یک نوع پست خاص و مناسب باشیم.

نحوه خرید پست 1200 زوج فلزی روکار 

برای اینکه بتوانید این محصول را از فروشگاه ما خریداری نمایید بهتر است تا به لینک مقابل : پست 1200 زوج فلزی روکار PT- 2075A رفته و ابتدا از محصول فوق الذکر دیدن نمایید تا بتوانید به راحتی انتخاب خود را انجام داده و خرید آنلاین و ایمنی داشته باشید.

مشخصات فنی پست 1200 زوج فلزی روکار

  • قابلیت  نصب روی دیوار
  • مخصوص فضای داخل ساختمان و فضا های سر پوشیده
  • دارای IP 45
  • ضد گرد و غبار
  • ابعاد 13*70*1000
0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *